A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/detskekolo18.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/detskekolo18.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Dětské kolo na splátky | Dětské kolo 18''

Dětské kolo 18''

Tipy na skvělá dětská kola

Dětské kolo na splátky

Hlavní stránka » Dětské kolo na splátky

Jízda na kole je neodmyslitelnou součástí dětství a jistě každý rodič chce svému dítěti ten pocit z prvních svobodně ujetých kilometrů dopřát. Pokud to finanční situace neumožňuje, dá se dnes pořídit jízdní kolo i na splátky.

5 tipů na odložení platby za dětské kolo

  1. Například portál online-kola.cz nabízí hned tři varianty nákupu na splátky. Tyto varianty přinášejí vždy různé výhody, jako je například možnost 0% navýšení a tříměsíční odklad první splátky, měsíční splátku ve výši pouze 10 procent z ceny, nebo i nákup bez hotovosti s přímou platbou od 0 procent. Stačí být plnoletým občanem Evropské unie a mít u sebe občanský průkaz a další doklad spolu s výpisem z bankovního účtu.
  2. Další variantou je nákup na webu cykloadam.cz, která u vybraných kol nabízí možnost nákupu na splátky pod heslem CYKLOADAM FINANCE. Financování zahrnuje odpuštění jedné z deseti splátek a koupi dokonce bez navýšení.
  3. Tři varianty nákupu na splátky aktuálně v akci nabízí web bikeranch.cz, kde si můžete vybírat mezi úvěrem s nulovým navýšením na 10 měsíců bez participace partnera, úvěrem s podmíněným nulovým navýšením na 12 měsíců a úvěrem s navýšením 0,5 procenta měsíčně na 20 měsíců.
  4. Nákup na splátky pak nabízí i známý portál mall.cz, kde si můžete vybírat z plejády šesti nabídek úvěrů - splátky bez navýšení a přímé platby s doplatkem, platbu nula procent předem a vše na splátky bez navýšení, platbu nula procent předem a vše na splátky, platbu nula procent předem a vše na splátky s odkladem až 3 měsíce, platbu 10 procent předem a dále deset splátek ve výši deseti procent nebo platbu 0 procent předem a 25 splátek ve výši pěti procent. Tato nabídka tedy osloví jak zájemce o dlouhodobé, tak i o výhodné krátkodobé splácení, případně platbu s odkladem.
  5. Alternativou je pak také vyřízení půjčky nezávazně na prodejci kol a použití získaných financí od libovolného poskytovatele dle vlastního uvážení.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: