A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/detskekolo18.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/detskekolo18.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Dětská kola Condor 18'' | Dětské kolo 18''

Dětské kolo 18''

Tipy na skvělá dětská kola

Dětská kola Condor 18''

Hlavní stránka » Značky kol » Dětská kola Condor 18''

Za sortimentem kol značky Condor stojí česká firma Dama. Vyrábí kola horská, silniční, trekkingová, crossová i dětská, která představují bezpečnou a kvalitní variantu kol za rozumnou cenu. Mimo kola produkuje Dama navíc také celou škálu cyklistických doplňků pro kola, jako jsou nosiče, osvětlení, sedla, řídítka a mnohé další.

Dívčí kola Condor

Ze sortimentu kol pro dívky značka nabízí dvě varianty lišící se v materiálu konstrukce. Model Condor 18" dívčí růžová s ocelovým rámem je k dispozici v růžové barvě konstrukce s bílými blatníky a sedlem, přičemž na objednávku je možná i varianta v červeném provedení. Kolo má ocelový rám, vidlice, představce i řídítka. Přední brzda je hliníková V-brzda, zadní je protišlapná. Cena tohoto modelu se pohybuje okolo sympatických 3200 korun.

Druhým nabízeným modelem je Kolo Condor Alu s hliníkovým rámem, které je k dispozici celé paletě barev od červené přes bílou, růžovou, zelenou, až po modrou. Kolo je vybaveno plastovými blatníky a paličkovým zvonečkem, brzda je ve předu opět typu V-brzdy a vzadu protišlapná. Hliníková verze kola Condor stojí okolo čtyř tisíc korun.

Chlapecká kola Condor

Hliníkovou verzi osmnáctipalcového kola nabízí Condor i ve variantě pro chlapce, která může být modrá, červená, černá, žlutá nebo zelená. Kolo je zajímavé především pro nízkou hmotnost 8,5 kilogramů, ale nezklame vás ani po stránce stability a ovladatelnosti. Brzdy jsou řešeny vepředu čelisťově s brzdovou páčkou na řídítkách, vzadu je torpédo brzdící při zpětném chodu šlapání. Stejně jako u dívčí varianty, i toto kolo koupíte za cenu od čtyř tisíc korun.

Přečtěte si na našem webu, jak naučit dítě rychle jezdit na kole.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: